еМагазин

Tag : консултант

Македонија

Зоран Златковски: Не сум “фризер”, туку наставник, обучувач и консултант

Редакција
Реакција на Зоран Златковски на текстот на А1он, кој го пренесе и еМагазин: “Почитувани, Во текот на вчерашниот ден, од страна на “новинарот”  Кристијан Ландов...