еМагазин

Tag : Координативното тело против референдумот

Македонија

И мрежата Бојкотирам и Координативното тело против референдумот организираат прослава за Денот на независноста

Редакција
Мрежата #Бојкотирам и Координативното тело против референдумот на 8 септември, сабота, организираат голема прослава за Денот на независноста, информираат од таму. „Од 17.00 до 18.30 часот Мрежата...