еМагазин

Tag : корчула

Македонија

„Титаник“: Јанкуловска и Протуѓер проверувале дали жена му на Црвенковски има имот на Корчула

Редакција
„Бомбите“ во предметот „Титаник“ што попладнево се слушаат во Кривичниот суд открија како поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкуловска и Мартин Протуѓер се договараат...