еМагазин

Tag : крис рок

Забава

Вил Смит му се извини на Крис Рок за шлаканицата на Оскарите

Редакција
Американскиот актер Вил Смит на социјалните мрежи му се извини на комичарот Крис Рок за инцидентот на доделувањето на Оскарите. „Би сакал јавно да ти се...