еМагазин

Tag : Кривогаштани промет

БАШ НИ Е ЌЕФ

Две награди за „Кривогаштани промет“

Редакција
Kомпанијата „Кривогаштани промет“ e добитник на две награди, со кои само се потврди квалитетот на производите, кој е и основната вредност на компанијата. Едната награда...