еМагазин

Tag : крштевка

Македонија

(Фото) Дедо Стефан го крштевал синот на лажниот принц Чернетиќ

Редакција
Архиепископот г.г. Стефан го крштевал синот на самопрогласениот „принц на Црна Гора и Македонија“, Стефан Чернетиќ, кој на својата Фејсбук страна има објавено фотографии од чинот....