еМагазин

Tag : Крсте Велкоски.

Спорт ТОП СТОРИИ

Игор Ангеловски повеќе нема да биде селектор на македонската фудбалска репрезентација

Редакција
Игор Ангеловски повеќе нема да биде селектор на македонската фудбалска репрезентација. На прес-конференцијата по завршувањето на натпреварот со Холандија, тој рече дека договорот му завршува...