еМагазин

Tag : Курт Лукас

Бизнис

Една од најголемите светски компании за недвижности Ре/Макс започнува со работа на македонскиот пазар

Редакција
За време на службената посета на Швајцарската конфедерација, потпретседателот на Владата задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи оствари работна...