еМагазин

Tag : лавиринт

Локално

Кругче асфалт околу лавиринтот во Градски парк во Скопје

Редакција
Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, со директорот на ЈП Улици и патишта Борис Настов денеска извршија увид во почетокот на реконструкцијата на пешачките патеки...