еМагазин

Tag : Лидија Ѓукановиќ

Балкан

Опозицијата во Црна Гора бара Ѓукановиќ да се пријави на „Ѕвезде гранда“

Редакција
Опозициската партија „Вистинска Црна Гора“ реагира по повод фотографијата на претседателот на државата Мило Ѓукановиќ, како во транс пее со турбо фолк пејачот Ацо Пејовиќ....