еМагазин

Tag : Лига на нации

Спорт ТОП СТОРИИ

Македонија одигра нерешено со Бугарија на стартот на Лига на нациите

Редакција
Македонската фудбалска репрезентација одигра нерешено на фудбалскиот натпревар со Бугарија на стартот на Лигата на нациите. Натпреварот се одигра во Разград, а на мечот, домаќините...