еМагазин

Tag : Лимак гупацијата

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

ЕКСКЛУЗИВНО: Први фотографии од „Лимак Скопје Хотел“

Редакција
Скопје наскоро ќе добие нов хотел со 5 ѕвезди. Станува збор за „Лимак Скопје Хотел“, дел од мултифункционалниот комплекс „Diamond of Skopje“, кој е во...