еМагазин

Tag : лименка

Бизнис

(Фото) Новo од „Тиквеш“: Шприцер во лименка

Редакција
Винарската визба „Тиквеш“ лансираше нов производ на пазарот, шприцер во лименка. Сржта на новиот производ е популарното бело вино „Смедеревка“, во идеална комбинација и сооднос...