еМагазин

Tag : липа

Македонија ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Постои опасност од рушење на дел од браната Липа во неготинско

Редакција
Со цел да се утврди состојбата на терен и соодветно превентивно да се реагира, Стојанче Ангелов, директорот на Центарот за управување со кризи (ЦУК), изврши...