еМагазин

Tag : лушпи

ЧИСТА ОКОЛИНА

(Фото) Ќесе со лушпи од печени пиперки на дното на Охридското езеро

Редакција
Од нуркачкиот центар „Акватек“ изминативе месеци објавија бројни фотографии на кои се гледа што се е фрлано во Охридското езеро. Најновата фотографија од дното на...