еМагазин

Tag : Македонската радиотелевизија

БАШ НИ Е ЌЕФ

(ВИДЕО) „Дајте музика” со нова видео порака

Редакција
Со максимално почитување на мерките за заштита и во услови на вонредно функционинрање, екипата од серијалот „Дајте музика“ успеа да склопи извонредна видео разгледница со...