еМагазин

Tag : Мала книга на стапици

БАШ НИ Е ЌЕФ

Ново издание на „Мала книга на стапици“ од легендарниот Горан Стефановски ги збогати полиците на ТРИ

Редакција
Во ТРИ пристигна ново издание на „Мала книга на стапици“ од великанот Горан Стефановски – значајно име со кое сите се гордееме. „Горан Стефановски уште...