еМагазин

Tag : Малте Хегелер

Бизнис ТОП СТОРИИ

BtoBet го зајакна својот раководен тим со двајца нови сениор менаџери

Редакција
Македонската компанија BtoBet, подружница на водечкиот снабдувач за еЛотарија NeoGames, го зајакна своето сениорско раководство со назначување на двајца истакнати професионалци од индустријата за спортско...