еМагазин

Tag : Манолева

Македонија

На распит пред Анкетната комисија за онкологија одговараа Тодоров, Рендевски и Манолева

Редакција
На собраниската Анкетна комисија за скандалот во Клиниката за онкологија денеска на прашањата на пратениците одговараа актуелната заменик-министерка за здравство Маја Манолева, поранешниот заменик-министер за здравство...