еМагазин

Tag : нееднаквост

БАШ НИ Е ЌЕФ

Кампањата за осаменост на LLYC, освои Гран При на доделувањето на наградите IPRA Golden World 2020, додека Apriori World добива награда за глобален придонес

Редакција
Гранд при 2020 година на IPRA Golden World 2020 наградите за извонредност (GWA), најпрестижната организација за награди ПР во светот, ја доби „Последната постара личност...