еМагазин

Tag : Нека гори

Забава

(Фото+Видео) Лара Иванова со нов летен хит: „Нека гори“ наговестува жешко лето

Редакција
Додека топлотниот бран продолжува да гори, не оставајќи одмор од летни горештини, младата и талентирана Лара Иванова ни подготви дополнително жешко изненадување. Најавувајќи ја како...