еМагазин

Tag : Ненад Трифуновски-Трпе

Забава

(Видео) Забава во „СКАрантин“: „Суперхикс“ повторно одушевија и од карантин со нова песна и спот

Редакција
Кога станува збор за забава, песна и многу скокање, на тоа поле „Суперхикс“ се незаменливи долги години на македонската естрада. Карантинот не ги спречи, туку...