еМагазин

Tag : Нина Црнокрак

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Нина Црнокрак е новата Little Miss Planet 2023, уште две титули за сестрите Стефанови

Редакција
Во Бугарија, Варна – Златни песоци се одржа изборот за убавина за деца и тинејџери Little Miss&Mister Planet и Miss&Mister Teen Planet 2023. Во конкуренција...