еМагазин

Tag : нормализација

Бизнис ТОП СТОРИИ

Железничкиот сообраќај нормализиран, исплатен вториот дел од октомвриската плата

Редакција
Патничкиот и железничкиот сообраќај од попладнево е нормализиран, откако на вработените во железничките претпријатија им е исплатен вториот дел од октомвриската плата што беше причина...