еМагазин

Tag : нови линии

Локално

ЈСП: Дополнителен број на автобуси за Задушница

Редакција
ЈСП информира дека по повод верскиот празник Задушница, утре (2.11.2018 година) и во сабота (3.11.2018 година), покрај редовната линија 59 (Карпош 3-Кучевишка бара/Гробишта Бутел), во...