еМагазин

Tag : Од небо до дно

Забава

(Видео) „Од небо до дно“- нова песна од Каролина

Редакција
„Од небо до дно“ е насловот на новата песна на Каролина. „Драги мои, како што ви најавив на последниот концерт, по долго време претставуваме нешто...