еМагазин

Tag : одбранбена

Бизнис

Водечката македонска компанија од одбранбената индустрија АТС Груп помеѓу најголемите изложувачи на ИДЕХ 2023 во Абу Даби

Редакција
ATS Group и оваа година ги претстави своите производи на ИДЕХ 2023 во Абу Даби, Обединети Арапски Емирати (OAE), информираат од компанијата. ИДЕХ е најголемиот...