еМагазин

Tag : одзимање

Локално

На кавадарчанка на сила ѝ одзеле златно ланче

Редакција
Седумдесет и шестгодишната кавадарчанка Д.Е. вчера пријавила во полиција дека женско лице со употреба на сила ѝ одзело златно ланче. Информацијата за МИА ја потврди...