еМагазин

Tag : Огнен Анѓушев

Забава

(Фото) Антонија Гиговска блесна во креација на ЗЕРО потпишана од Огнен Анѓушев

Редакција
Младата пејачка сензација Антонија Гиговска блесна во луксузна, светло сина креација со дијамантски сјај од модната куќа ЗЕРО, потпишана од модниот дизајнер Огнен Анѓушев. Убавината...