еМагазин

Tag : огревно дрво

Локално

Продолжуваат подлите измами со огревно дрво

Редакција
На 25.10.2018 година во  16.00 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, Р.Т.(67) од село Волково, скопско, пријавила дека истиот ден околу 12.30 часот непознат сторител...