еМагазин

Tag : Пенти

Забава

(ВИДЕО) „Ветрето“ го откри секси телото на Марјана Станојковска

Редакција
Една од најпознатите македонски манекенки и ТВ водителки Марјана Станојковска на својот фејсбук-профил постираше видео од плажа на кое промовира костим за капење „Пенти“ кој...