еМагазин
Image default
Забава

(ВИДЕО) „Ветрето“ го откри секси телото на Марјана Станојковска

Една од најпознатите македонски манекенки и ТВ водителки Марјана Станојковска на својот фејсбук-профил постираше видео од плажа на кое промовира костим за капење „Пенти“ кој го открива нејзиното прекрасно тело.

„Дувна ветре развигорче“, напиша Станојковска.

Дувна ветре развигорче 🎶🎶🎶 😁Пенти Македонија

Posted by Marjana Stanojkovska on Четврток, 23 август 2018

Фото/Видео: Марјана Станојковска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Бомбакис распука со Позитива: Песната премиерно на YouTube од 18:00 часот денеска

Редакција

Калиопи: Понекогаш и тажните љубови можат да бидат убави

Редакција

(Видео) Бред Пит наполни 55 години: Почна во реклама за Левис, заврши како секс-симбол

Редакција