еМагазин

Tag : Персонал Программер

Бизнис ТОП СТОРИИ

(Фото) Холандската компанија Персонал Программер отвори нови канцеларии во Скопје

Редакција
Софтверската компанија Персонал Программер отвори нови канцелариски простории во Скопје, информираат од таму. Компанијата (personalprogrammer), во која се вработени 70 лица, е специјализирана за обезбедување...