еМагазин

Tag : Песноден

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Видео) Познатиот детски лик Петко во прв детски мјузикл „Песноден“ од авторската екипа на 5+ фамилија

Редакција
Вчеравечер во Cineplexx премиерно беше прикажан првиот детски мјузикл „Песноден“, реализиран во Македонија, од авторската екипа на 5+ Фамилија. „Песноден е музичка приказна раскажана низ...