еМагазин

Tag : Петко

Забава

(Видео) „Подобро ќе е!“:  5+ Бенд шири позитивна енергија со нова песна!

Редакција
Сега кога е најважно да се задржи оптимистичкиот дух и да ги прифатиме промените како предизвик за менување кон подобро, на радио станиците прозвучи новата...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Видео) Познатиот детски лик Петко во прв детски мјузикл „Песноден“ од авторската екипа на 5+ фамилија

Редакција
Вчеравечер во Cineplexx премиерно беше прикажан првиот детски мјузикл „Песноден“, реализиран во Македонија, од авторската екипа на 5+ Фамилија. „Песноден е музичка приказна раскажана низ...