еМагазин

Tag : Петар Поцков

БАШ НИ Е ЌЕФ

Ново детско катче од „Спорт лајф“ за учениците од „Песталоци“

Редакција
„Sport Life” обложувалниците дел од „STH“ холдинг групацијата, ја овозможија реализацијата на новото Детско катче во училишниот двор на ООУ „Јохан Хајнрих Песталоци“ во Центар,...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Новогодишна донација од „Sport Life“

Редакција
„Sport Life“ продолжува со своите активности како општествено одговорна компанија, информираат од таму. По повод новогодишните и божикните празници беа посетени и донирани новогодишни пакетчиња...