еМагазин

Tag : пилицаец

Локално

Приведен скопјанец кој нападнал полицаец

Редакција
На 30.07.2019 година околу 02,45 часот во СВР Скопје приведен е Д.Ц.(28) од Скопје поради напад на полициски службеник при извршување на службени дејства на улица...