еМагазин

Tag : Пинк Флојд

Свет ТОП СТОРИИ

Фронтменот на „Пинк Флојд“: Бајден е воен криминалец, тој го разгорува огнот во Украина

Редакција
Роџер Вaтерс, фронтменот на култната „Пинк Флојд“ е на турнеја низ САД на чии концерти на голем екран се појавува слајд шоу со слики на...