еМагазин

Tag : планинска служба

Локално

Шумар пронајден мртов во Охридско

Редакција
Оперативниот центар на Планинската спасителна служба (ПСС), на 12 јуни во 17:05 часот, доби повик од страна на службата за итна медицинска помош во Охрид. Според...