еМагазин

Tag : ПМГ рекордингс фестивал 13

Забава ТОП СТОРИИ

Врвниот светски електронски музичар Метју Џонсон со настап во живо на ПМГ рекордингс фестивал 13

Редакција
Втората фестивалска вечер на овогодинешното издание на ПМГ рекордингс фестивалот ќе се случи во дансинг салата во Младинскиот културен центар, оваа сабота, 14 октомври. Предводена...