еМагазин

Tag : почен

Македонија

Талат Џафери стана почесен граѓанин на албанската Општина Лежа

Редакција
Претседателот на Собранието, Талат Џафери ја прими титулата почесен граѓанин на Општина Лежа во Република Албанија. – Особено сум почестен и горд што денеска ја...