еМагазин

Tag : полициски часк

Македонија

Полицискиот час не го почитувале 33 лица, приведени 18

Редакција
На 63 лица им се издадени решенија за изолација, а 54 лица потпишале изјави за самоизолација, во текот на изминатото деноноќие на територијата на државата,...