еМагазин

Tag : полициски контроли

Локално

Во Скопје 509 санкционирани возачи, од нив 75 за пречекорена брзина

Редакција
Изречени се вкупно 509 санкции во текот на вчерашниот ден на територијата на Град Скопје во рамки на засилените полициски контроли во областа на сообраќајот....