еМагазин

Tag : поставка

БАШ НИ Е ЌЕФ

Отворена е новата поставка на изложбата „Скопје, одново” во МСУ – Скопје

Редакција
Од денеска, 14 октомври, посетителите на Музејот на современата уметност – Скопје ќе може да ја посетат втората поставка на изложбата „Скопје одново“, која во...