еМагазин

Tag : потколеница

Локално

Со автоматска пушка го застрелал во потколеницата

Редакција
СВР Тетово поднесе кривична пријава против Н.Б.(31) од с.Ларце, тетовско, поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела „убиство во обид“ и „недозволено изработување,...