еМагазин

Tag : пригушувачи

Локално

Украдени 162 пригушувачи од поранешната фабрика за оружје во Самоков

Редакција
На 11.02.2021 во 15.00 часот во Полициската канцеларија Самоков, С.С.(36) од Скопје, управител на приватна фирма, пријавил дека во периодот од јули 2020 до 09.02.2021...