еМагазин

Tag : прикажување

БАШ НИ Е ЌЕФ

Филмот „Хомо“ ќе се прикажува во Америка

Редакција
„Скопје филм студио”, продукциската куќа на долгометражниот филм „Хомо“ во режија на Игор Иванов Изи, склучи договор со Јавната медиумска групација од САД (Public Media...