еМагазин

Tag : продавачи

Македонија

(ВИДЕО) Диви продавачи се обиделе насилно да ја вратат одземената стока од полициско возило во центарот на Струмица

Редакција
Диви продавачи на текстил вчера во центарот на Струмица, на булеварот „Маршал Тито“, предизвикале инцидент откако полицијата им ја запленила стоката. Тие се обиделе насилно...