еМагазин

Tag : Протеин шејк

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Имлек Протеин со поддршка и на првата женска трка во Битола “Биди своја”

Редакција
Имлек Протеин беше поддршка на уште еден спортски настан викендов во Битола, информираат од таму. На женската ноќна трка „Биди своја”, брендот Имлек Протеин имаше...