еМагазин

Tag : Ракотинци

Локално

Во скопското село Ракотинци најден човечки труп

Редакција
Во СВР Скопје вчера попладнето било пријавено дека во село Ракотинци, скопско, бил пронајден човечки труп, соопшти МВР. Увид бил извршен, а по наредба на...